Żaluzje drewniane i bambusowe w Kołobrzegu

Mimo zalewu rynku syntetycznymi materiałami oraz tworzywami sztucznymi, surowce naturalne nadal stanowią jedno z najbardziej cenionych rozwiązań, zwłaszcza w kwestii wykończenia wnętrz. Z tego względu wiele osób decyduje się na żaluzje wykonane z drewna lub bambusa. Naturalne materiały sprawiają, że w pomieszczeniu panuje atmosfera przytulności i ciepła. Ponadto surowce występujące w naturze cechują się większą ekologicznością niż te wyprodukowane sztucznie, ponieważ są łatwiejsze w utylizacji i szybciej się rozkładają.

Żaluzje Kołobrzeg - dlaczego warto?

Jeżeli szukasz rozwiązania, które będzie funkcjonalne, estetyczne i odporne na wilgoć, warto zwrócić uwagę na żaluzje bambusowe. Kołobrzeg to miasto słynące z dużej liczby uzdrowisk, a także wielu przestrzeni, gdzie króluje piękno natury. Warto postawić więc na żaluzje w Kołobrzegu, które nie są inwazyjne dla naszej planety, a ich utylizacja nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Stanowią one niezwykle ciekawy element wystroju wnętrz, doskonale współgrając z ich aranżacją. W przeciwieństwie do rolet, które tworzone są z nietrwałych tworzyw sztucznych, żaluzje bambusowe (Kołobrzeg) to ponadczasowe, funkcjonalne rozwiązanie.

 

Żaluzje bambusowe Kołobrzeg - zalety

Bambusowe żaluzje (Kołobrzeg) charakteryzują się niezwykle niską masą, dzięki czemu ich konstrukcja jest lekka i nie obciąża okna ani ściany, do których zostanie zamontowana. Ponadto tego typu rozwiązanie pozwala na bardzo łatwe sterowanie. Zabiera też o wiele mniej miejsca w złożonej formie. Dzięki niskiej wadze konstrukcji zyskuje także wygląd - żaluzje z bambusa nadają pomieszczeniu lekkości i zwiewności. Z tego względu są doskonałą opcją do dużych okien, gdzie waga ma znaczenie przy zwijaniu i rozwijaniu żaluzji. Ponadto sprawdzą się w przypadku, gdy właściciel domu czy mieszkania potrzebuje osłony z prześwitami, która nadal będzie przepuszczać nieco ciepła oraz światła do wnętrza. To sprawi, że klimat w pomieszczeniu nie stanie się ciężki, czy ponury.

Żaluzje drewniane Kołobrzeg - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Decydując się na zakup żaluzji drewnianych w Kołobrzegu, najważniejszym czynnikiem jest dobór odpowiedniego wymiaru. Duże znaczenie ma również szerokość lameli. Warto sugerować się w tej sytuacji wielkością okna - na większych oknach możemy pozwolić sobie na większe wymiary labeli, natomiast implementacja szerszych rozwiązań na mniejszych oknach może okazać się już zbyt przytłaczająca. Jest to jednak kwestia indywidualna i wiele zależy od całkowitej aranżacji wnętrza. Nasze żaluzje drewniane (Kołobrzeg) z powodzeniem można zastosować również w łazienkach. Korzystamy z najwyższej jakości drewna oraz preparatów, które odpowiadają za ponadprzeciętną długotrwałość. 

 

Żaluzje drewniane Kołobrzeg

Żaluzje (Kołobrzeg) wykonane z drewna są nieco cięższe niż ich bambusowe odpowiedniki, jednak z drugiej strony cechują się większą solidnością i wytrzymałością. Konstrukcja wykazuje większą odporność na czynniki zewnętrzne, uderzenia, złamanie czy wgniecenie. Nasze drewniane żaluzje z Kołobrzegu są także grubsze od bambusowych, a co za tym idzie - mniej przepuszczalne dla promieni słonecznych. Z tego względu lepiej chronią przed podwyższeniem temperatury w pomieszczeniu oraz w większym stopniu zaciemniają wnętrze, co może być pomocne, gdy potrzebny jest przytulny klimat lub gdy miejsce jest wyjątkowo nasłonecznione.

Żaluzje drewniane i bambusowe w Kołobrzegu

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór żaluzji bambusowych i drewnianych do każdego wnętrza. Produkty wytwarzamy z surowców, które pochodzą z ekologicznych źródeł, aby nie przyczyniać się do degradacji środowiska naturalnego. Wśród oferowanych produktów znajdziesz żaluzje (Kołobrzeg) o szerokości 25 mm i 50 mm. Dzięki ogromnemu wyborowi spośród 47 dostępnych barw dopasujesz lamele do kolorystyki każdego wnętrza. Wysokiej jakości, solidne produkty prezentowane w naszym asortymencie dodadzą ciepła, przytulności i uroku przestrzeni, bez względu na styl, w jakim została urządzona.

Żaluzje drewniane to produkt ponadczasowy, który znacząco poprawia walory estetyczne danego wnętrza. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub za pośrednictwem e-maila. 


Pomiar oraz montaż

GRATIS!!!

575 329 440