Rolety plisowane (plisy okienne) w Kołobrzegu

Rolety plisowane, potocznie nazywane plisami, to funkcjonalne osłony okienne. Umożliwiają one zasłonięcie dowolnej części okna i samodzielne regulowanie dopływu światła. Ponadto ze względu na swoją budowę, pozwalają otworzyć okno na całą szerokość - a to zaledwie część ich zalet! Jeśli szukasz firmy produkującej solidne plisy w Kołobrzegu, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. 

Plisy okienne w Kołobrzegu - dlaczego warto wybrać ten rodzaj osłon okiennych?

Rolety plisowane mają wiele zalet, a to wszystko zasługa ich wyjątkowej budowy. Materiał plisy składa się w tzw. harmonijkę, przez co możliwe jest zwijanie go od góry do dołu oraz w przeciwnym kierunku - od dołu do góry. Dzięki temu użytkownicy plis mają szansę dowolnie zaaranżować okno i osłonić jego wybraną część, a także kontrolować dopływ światła do pomieszczenia. 

Plisy okienne doskonale sprawdzają się we wnętrzach zlokalizowanych na parterze i niskich piętrach. Dzięki nim można zabezpieczyć się przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów i przechodniów, a jednocześnie nie odcinać się całkowicie od promieni słonecznych. Wybierając rolety plisowane w Kołobrzegu, to Ty decydujesz, ile światła wpuścisz do wnętrza!

Dużą zaletą plis jest również ich uniwersalny wygląd. Dzięki swojej budowie i estetyce doskonale sprawdzają się one we wszystkich typach wnętrz. Nadają się zarówno do przestrzeni nowoczesnych, jak i klasycznych. Świetnie prezentują się również we wnętrzach minimalistycznych, loftowych i skandynawskich. Dzięki temu, że dostępne są w wielu kolorach i wzorach, można z łatwością dopasować je do aranżacji przestrzeni. 

 

Okienne plisy Kołobrzeg - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Decydując się na zakup plisów okiennych, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów, dzięki którym będą spełniały swoją funkcję przez długie lata. Pierwszą, istotną kwestią jest materiał, z jakiego wykonane są okienne plisy. Kołobrzeg to malownicze miasto, które znacznej części społeczeństwa kojarzy się z dużą ilością uzdrowisk i naturą. Nasze produkty wykonywane są ze sprawdzonych, wysoce odpornych na wilgoć materiałów, dzięki czemu zachowują idealny stan, nawet przy wzmożonej eksploatacji. Dodatkowo są przyjazne środowisku, a więc ich utylizacja nie wpływa negatywnie na naszą planetę. Zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, staramy się tworzyć naszą ofertę w oparciu o ekologiczne rozwiązania. 

Nie mniej istotną kwestią, która będzie warunkować swobodę użytkowania, jest również sposób montażu. Rolety plisowane (Kołobrzeg) z naszej oferty zostały zaprojektowane tak, aby w szybki i nieinwazyjny sposób można było dokonać montażu. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór rolet, w których istnieje możliwość regulacji zarówno od góry jak i od dołu. 

Plisy okienne Kołobrzeg - doskonały wystrój wnętrz

Plisy okienne pełnią nie tylko funkcje zaciemnienia wnętrz. Są również elementem spajającym wnętrze. Wyglądają estetyczne i doskonale współgrają z aranżacją pomieszczeń. Różnorodna kolorystyka pozwala dopasować produkt do indywidualnych preferencji. Jeżeli zależy Ci na nowoczesnym, ale jednocześnie ponadczasowym rozwiązaniu, rolety plisowane to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie.

 

Wysokiej jakości rolety plisowane w Kołobrzegu - nasza oferta

W sprzedaży dostępny jest szeroki wybór rolet plisowanych. Zatem, dlaczego warto wybrać akurat nasze produkty? Co je wyróżnia spośród towarów innych producentów? Otóż nasze plisy (Kołobrzeg) dostosowane są do wszystkich rodzajów okien, również o nietypowych kształtach. Ponadto są one łatwe do utrzymania w czystości - bez obaw można je prać w pralce. Ich dużą zaletą jest również fakt, iż można nimi sterować za pomocą uchwytu, sztycy, korby lub silnika. Pozwalają one całkowicie zasłonić okno lub przysłonić wyłącznie jego wybraną część. Nasze plisy okienne dostępne są w różnych wzorach i kolorach. Ponadto oferujemy klientom możliwość samodzielnego wybrania tkaniny. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem rolet plisowanych w Kołobrzegu, zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę i podamy informacje o kosztach. 


Pomiar oraz montaż

GRATIS!!!

575 329 440