Rolety gładkie w Kołobrzegu

Nadmierne nasłonecznione pomieszczenie jest negatywnym zjawiskiem, które może znacznie zmniejszyć komfort przebywania w obiekcie. Istnieje jednak sporo rozwiązań, dzięki którym można skutecznie uporać się z tym kłopotem. Jednym z nich jest użycie rolet. Występują w różnych rodzajach, które cechują się odmiennymi właściwościami. Oferujemy między innymi rolety gładkie w Kołobrzegu.

Rolety gładkie w Kołobrzegu - charakterystyka

Rolety gładkie to jeden z najpopularniejszych rodzajów rolet, ponieważ cechują się konkurencyjną ceną, prostą konstrukcją oraz łatwością montażu. Są montowane bezpośrednio na oknie, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zasłonić część z kilku szyb znajdujących się w jednej wnęce okiennej. Składają się z mechanizmu oraz wałka materiału. Stosujemy tkaniny, które delikatnie przepuszczają światło, dzięki czemu nawet przy pełnym zasłonięciu okna w pomieszczeniu jest dostatecznie jasno, żeby wykonywać wszystkie czynności bez konieczności załączania oświetlenia elektrycznego. Rolety gładkie nie tylko zmniejszają nasłonecznienie pomieszczenia, ponieważ dodatkowo poprawiają jego właściwości termoizolacyjne (przy zasłoniętych roletach pomieszczenie wolniej się nagrzewa). Tego rodzaju produkty są szczególnie przydatne w biurach, salach konferencyjnych i innych miejscach, w których korzysta się z ekranów lub rzutników. Ponadto przebywanie w zbyt jasnym pomieszczeniu może w dłuższej perspektywie spowodować problemy ze wzrokiem. 

Dlaczego warto wybrać nasze rolety gładkie? Kołobrzeg

Rolety gładkie znajdujące się w naszej ofercie są wykonywane z wysokiej jakości tkanin, które cechują się wytrzymałością. Ponadto są łatwe w czyszczeniu, co pozwala w prosty sposób cieszyć się schludnym wyglądem produktów. Dysponujemy szeroką paletą materiałów, które różnią się przede wszystkim kolorystyką. Dzięki temu rolety mogą nie tylko stanowić praktyczne akcesorium okienne, ale także pełnią nieraz funkcję dekoracyjną. Ciekawym pomysłem jest na przykład zakup rolet o barwie odpowiadającej dodatkom w pomieszczeniu, ale też pasującej do mebli czy koloru ścian. Nasze rolety są montowane do listew przyszybowych. Zapewniają możliwość stopniowego podnoszenia, niezależnie od położenia skrzydła okna (okno może być na przykład otwarte lub uchylone). Wszystkie rolety wykonujemy na wymiar, dodatkowo zapewniamy fachowe doradztwo oraz montaż w cenie produktów. Zapraszamy do współpracy!


Pomiar oraz montaż

GRATIS!!!

575 329 440